Leave us a message


Sorry we are not available at the moment. Send us a message and we ll get back to you soon

Leave us a message

Trending Items

OFFICINA 66 TO WŁOSKIE WYROBY SKÓRZANE ORAZ RZEMIEŚLNICZA JAKOŚĆ

OFFICINA 66 jest stosunkowo młodą marką, założoną w roku 2012 z miłości do wyrobów skórzanych Made in Italy oraz toskańskiej tradycji rzemieślniczej. Markę stworzył Włoch pochodzący z Toskanii, a mieszkający obecnie w Polsce wraz z żoną Polką. Marka jest skierowana do tych, którzy chcieliby się wyróżniać na polu zawodowym oraz w czasie wolnym od pracy, ale zawsze w ścisłym związku z prawdziwą sztuką rzemieślniczą florenckich mistrzów. Bowiem to właśnie w Toskanii, a dokładniej w okolicach Florencji mieszczą się najważniejsze zakłady skórzanej manufaktury.

Sama nazwa OFFICINA oznacza – zgodnie z włoskim znaczeniem tego słowa (tj. warsztat, pracownia, zakład) – miejsce dobrych i świeżych pomysłów, miejsce dynamicznych zmian, w którym zawsze znajdą Państwo dla siebie coś inspirującego.

Główne zasady, którym hołdujemy to: jakość, widoczna od momentu wyboru skóry, zawsze Made in Italy, aż po skończony produkt oraz uwaga jaką poświęcamy Klientowi, budując relację wzajemnego zaufania i starając się w pełni spełnić jego oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Officina 66
Latest Trends 2019
Girl Leather Jackets Outdoor