Zostaw wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

Zostaw wiadomość

Skóra cielęca z połyskiem, skóra jest wykańczana aniliną w garbarni, charakteryzuje się silnym nasyceniem koloru oraz brakiem żyłek oraz zmarszczeń.

Szczególnie polecana na buty na uroczystości/specjalne okazje lub na buty ślubne.

Skóra z przecieranym kolorem - klasyczna skóra cielęca z połyskiem osiągniętym dzięki anilinie, która zapobiega procesowi starzenia.
Skóra zostaje pokryta usuwalnym czarnym kolorem, który jest następnie wyczesywany przez rzemieślnika przy użyciu szczotek, co pozwala uzyskać tak przepiękne i charakterystyczne prześwity koloru znajdującego się pod spodem.Asportato.jpg
Skóra cielęca naturalna odkolorowana, wykończona czystą aniliną, umożliwia uzyskanie efektu postarzenia w żądanym stopniu, o charakterze naturalnym, a nie mechanicznym. Bardzo miękka skóra, naturalna, doskonała na spersonalizowane buty, w stylu od casual po bardzo wyszukany gust w zależności od koloru, ale zawsze eleganckie dzięki rzemieślniczemu wykończeniu.Decolorato_1.jpg
Skóra cielęca naturalna klasyczna, farbowana w beczce, wykończona czystą aniliną, wyjątkowo miękka i wytrzymała. Doskonale nadaje się na buty do codziennego użytku jak i do pracy, czarny kolor jest wiecznie modny w świecie butów dla biznesmenów.
Skóra cielęca zamszowa - jest stosowana w obuwnictwie ze względu na bardzo delikatny wygląd przy wysokim zespoleniu włókien oraz dobrej nieprzemakalności.
Doskonale nadaje się na buty wiosenne oraz letnie, również codziennego użytku.

Skóra cielęca młotkowana, z klasycznym wzorem "ziarenka ryżu".
Świetnie nadaje się do spersonalizowania obuwia typu casual lub aby nadać indywidualny charakter butom bardziej formalnym - zawsze jako ich szczegół.

Skóra cielęca z tłoczeniem o różnych wzorach stworzonych specjalnie przez Zespół OFFICINA 66, aby buty były zawsze niepowtarzalne.
Doskonała do butów bardziej oryginalnych albo aby nadać wyjątkowy charakter klasycznym modelom.

Materiał jeansowy pomiędzy couture a streetstyle, najwyższej jakości, odporny na rozdarcia. Delikatnie skażony przez styl vintage, który lubuje się w kontrastowych zestawieniach.
Połączenie materiału i skóry to filuterna więź, która może odświeżyć nawet najbardziej klasyczne modele.