Zostaw wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

Zostaw wiadomość

Koszty i terminy wysyłki

1. Tabela opłat za dostawę.

TABELA OPŁAT ZA DOSTAWĘ PRZEDPŁACONĄ:  POLSKA

 

DOSTAWA: POLSKA

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień poniżej 200,00 PLN

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień powyżej 200,00 PLN

Kurier DHL

12,00 PLN

GRATIS


Paczkomaty InPost
 
12,00 PLN GRATIS
Poczta Polska
12,00 PLN GRATIS

TABELA OPŁAT ZA DOSTAWĘ ZA POBRANIEM:  POLSKA

 

DOSTAWA: POLSKA

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień poniżej 200,00 PLN

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień od 200,00 do 1500,00 PLN

Kurier DHL

17,50 PLN

GRATIS


Paczkomaty InPost
 
17,50 PLN GRATIS
Poczta Polska
17,50 PLN GRATIS

TABELA OPŁAT ZA DOSTAWĘ:  ZAGRANICA

DOSTAWA: POZA GRANICAMI KRAJU

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień poniżej 600,00 PLN

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień powyżej 600,00 PLN

Poczta Polska: Unia Europejska (Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Grenlandia, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Rumunia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Wielka Brytania,Węgry, Włochy)

60,00 PLN

GRATIS

Poczta PolskaPaństwa spoza UE (Andora, Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Macedonia, Mołdawia, Serbia, Turcja, Ukraina)

82,00 PLN

GRATIS

Poczta PolskaKanada i Rosja

82,00 PLN

GRATIS

Poczta PolskaSzwajcaria

60,00 PLN

GRATIS

Poczta PolskaAustralia

100,00 PLN

GRATIS

Poczta PolskaStany Zjednoczone

82,00 PLN

GRATIS

2. Towar wysyłany jest na adres wskazany w formularzu zamówienia. W przypadku nieprawidłowo wypełnionego formularza, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić, sklep powiadomi o tym niezwłocznie Klienta celem dokonania stosownej korekty adresu doręczenia.

3. Towar na terenie kraju jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich (DHL), Pocztę Polską lub w ramach usługi Paczkomaty InPost, w zależności od wyboru dokonanego przez Klienta podczas składania zamówienia. Każda przesyłka objęta jest  ubezpieczeniem od kradzieży lub uszkodzenia produktu.

4. Przesyłka dostarczana jest zgodnie z terminem podanym przy każdym towarze na stronach serwisu (nie mylić z dostępnością produktu). Jest to orientacyjny czas dostawy. Jeżeli produkt nie ma podanego terminu wysyłki, czas wysyłki jest określany na około 4 dni robocze. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu, zwykle 1-2 dni robocze. W razie jakichkolwiek zmian w terminie dostawy, Klient zostanie o nich poinformowany drogą mailową.

5. Dla zamówień przedpłaconych poniżej 200,00 PLN dostarczanych na terenie kraju, do wartości zamówienia doliczana jest opłata zgodnie z tabelą z punktu nr 1 § 4. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 200,00 PLN, tj. kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy. Doręczenia dokonuje firma kurierska DHL, Poczta Polska lub jest ona realizowana w ramach usługi Paczkomaty InPost, w zależności od wyboru dokonanego przez Klienta podczas składnia zamówienia.

6. Dla zamówień poniżej 600,00 PLN realizowanych poza krajem, do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę zgodnie z tabelą z punktu nr 1 § 4. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 600,00 PLN, tj. kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy. Doręczenia dokonuje Poczta Polska lub firma kurierska DHL, w zależności od wyboru dokonanego przez Klienta podczas składania zamówienia.

7. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. Zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia towaru.