Zostaw wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

Zostaw wiadomość

OFFICINA 66 jest stosunkowo młodą marką, założoną w roku 2012 z miłości do wyrobów skórzanych Made in Italy oraz toskańskiej tradycji rzemieślniczej. Markę stworzył Włoch pochodzący z Toskanii, a mieszkający obecnie w Polsce wraz z żoną Polką. Marka jest skierowana do tych, którzy chcieliby się wyróżniać na polu zawodowym oraz w czasie wolnym od pracy, ale zawsze w ścisłym związku z prawdziwą sztuką rzemieślniczą florenckich mistrzów.Bowiem to właśnie w Toskanii, a dokładniej w okolicach Florencji mieszczą się najważniejsze zakłady skórzanej manufaktury.

 

Sama nazwa OFFICINA oznacza – zgodnie z włoskim znaczeniem tego słowa (tj. warsztat, pracownia, zakład) – miejsce dobrych i świeżych pomysłów, miejsce dynamicznych zmian, w którym zawsze znajdą Państwo dla siebie coś inspirującego.

 

Główne zasady, którym hołdujemy to: jakość, widoczna od momentu wyboru skóry, zawsze Made in Italy, aż po skończony produkt oraz uwaga jaką poświęcamy Klientowi, budując relację wzajemnego zaufania i starając się w pełni spełnić jego oczekiwania.

 

Mocnym punktem marki i naszym głównym priorytetem jest zaoferowanie Klientom włoskich wyrobów skórzanych (torebki, teczki, portfele, torby podróżne) z bardzo dobrej jakości skór. Nasze produkty powstają ze skór garbowanych roślinnie, które jest najstarszym znanym sposobem garbowania. W garbowaniu roślinnym wykorzystywane są tylko naturalne taniny otrzymywane z kory drzew. Sprawia to, że uzyskana w ten sposób skóra jest materiałem naturalnym w najwyższym możliwym stopniu. Nieocenioną cechą skóry garbowanej roślinnie jest jej dynamiczność, tj. fakt, że wraz z upływem lat zmienia ona swój wygląd. Mówi się nawet, że im więcej czasu mija oraz im bardziej skóra ta się starzeje, tym więcej zyskuje na wartości i pięknie. Również odcienie koloru mogą się zmieniać wraz z upływającym czasem, co jest również zasługą działania tanin. Dzięki tak przygotowanym dobrej jakości skórom nabyte u Nas wyroby skórzane są zakupem na lata, oczywiście w myśl zasady, że kto wydaje więcej – stawiając na jakość - ten zawsze oszczędza w długoletniej perspektywie, a dodatkowo może się cieszyć dobrym wyrobem o niepowtarzalnym włoskim wzornictwie, który cieszy oko i wzbudza zachwyt. Proponowane przez nas wyroby skórzane cechuje również bardzo ładny i przyjemny zapach skóry.

 

Niewątpliwym atutem marki OFFICINA 66 jest też oferowana usługa personalizacji zakupionych produktówPersonalizacja produktu pozwala nadać zakupionym wyrobom indywidualne cechy. Polega ona na naniesieniu na zakupiony produkt inicjałów imienia i nazwiska (np. na teczce czy torebce), całego imienia i nazwiska (oferta dotyczy butów) lub logo firmy, np. jako prezent dla Państwa klientów.

 

W ramach oferowanych produktów proponujemy wyroby sygnowane logo OFFICINA 66, a także firmy MALEDETTI TOSCANI oraz PRATESI. Wyroby firmy MALEDETTI TOSCANI to produkty w stylu casual i vintage, firma PRATESI z kolei stawia na nieprzemijającą klasykę oraz dużą gamę kolorystyczną i niesamowite odcienie kolorów, o dużym stopniu nasycenia.

 

Na dzień dzisiejszy marka działa tylko internetowo, z czasem planowane jest otwarcie pierwszych salonów na terenie Polski.