» Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Koszty i terminy wysyłki
 

1. Tabela opłat za dostawę.

 

TABELA OPŁAT ZA DOSTAWĘ PRZEDPŁACONĄ:  POLSKA

 

DOSTAWA: POLSKA

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień do 200 PLN

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień powyżej 200 PLN

Kurier DHL

10 PLN

GRATIS


Paczkomaty24 InPost
 
10 PLN GRATIS
 

TABELA OPŁAT ZA DOSTAWĘ ZA POBRANIEM:  POLSKA

 

DOSTAWA: POLSKA

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień do 200 PLN

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień od 200 do 350 PLN

Kurier DHL

14,50 PLN

4,50 PLN


Paczkomaty24 InPost
 
15,00 PLN 5,00 PLN
 

TABELA OPŁAT ZA DOSTAWĘ:  ZAGRANICA

DOSTAWA: POZA GRANICAMI KRAJU

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień do 600 PLN

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień powyżej 600 PLN

Poczta Polska: Unia Europejska (Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Grenlandia, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Rumunia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Wielka Brytania,Węgry, Włochy)

60 PLN

GRATIS

Poczta Polska: Państwa spoza UE (Andora, Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Macedonia, Mołdawia, Serbia, Turcja, Ukraina)

80 PLN

GRATIS

Poczta Polska: Kanada i Rosja

80 PLN

GRATIS

Poczta Polska: Szwajcaria

60 PLN

GRATIS

Poczta Polska: Australia

100 PLN

GRATIS

Poczta Polska: Stany Zjednoczone

80 PLN

GRATIS

 

2. Towar wysyłany jest na adres wskazany w formularzu zamówienia. W przypadku nieprawidłowo wypełnionego formularza, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić, sklep powiadomi o tym niezwłocznie Klienta celem dokonania stosownej korekty adresu doręczenia.

 

3. Towar na terenie kraju jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich (DHL) lub w ramach usługi Paczkomaty24 InPost, w zależności od wyboru dokonanego przez Klienta podczas składania zamówienia. Każda przesyłka objęta jest  ubezpieczeniem od kradzieży lub uszkodzenia produktu.

 

4. Przesyłka dostarczana jest zgodnie z terminem podanym przy każdym towarze na stronach serwisu. Jest to orientacyjny czas dostawy. Jeżeli produkt nie ma podanego terminu wysyłki, czas wysyłki jest określany na około 4 dni robocze. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu, zwykle 1-2 dni robocze. W razie jakichkolwiek zmian w terminie dostawy, Klient zostanie o nich poinformowany drogą mailową.

 

5. Dla zamówień przedpłaconych poniżej 200 PLN dostarczanych na terenie kraju, do wartości zamówienia doliczana jest opłata 10,00 PLN. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 200 PLN, tj. kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy. Doręczenia dokonuje firma kurierska DHL lub jest ona realizowana w ramach usługi Paczkomaty24 InPost, w zależności od wyboru dokonanego przez Klienta podczas składnia zamówienia.

 

6. Dla dostaw za pobraniem realizowanych na terenie kraju, do wartości zamówienia doliczana jest opłata 4,50 PLN (kurier DHL) lub 5,00 PLN (Paczkomaty24 InPost). Usługą pobrania objęte są zamówienia o wartości do 350,00 PLN.

 

7. Dla zamówień poniżej 600 PLN realizowanych poza krajem, do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę zgodnie z tabelą z punktu nr 1 § 4. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 600 PLN, tj. kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy. Doręczenia dokonuje Poczta Polska.
 

8. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. Zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia towaru.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl. Projekt i wykonanie ConDesign.
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).