» Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Koszty i terminy wysyłki
 

1. Tabela opłat za dostawę.
 

TABELA OPŁAT ZA DOSTAWĘ PRZEDPŁACONĄ:  POLSKA

 

DOSTAWA - KRAJ

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień do 200 PLN

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień powyżej 200 PLN

Kurier DHL: Polska

10 PLN

GRATIS

 

TABELA OPŁAT ZA DOSTAWĘ ZA POBRANIEM:  POLSKA

 

DOSTAWA - KRAJ

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień do 200 PLN

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień od 200 do 350 PLN

Kurier DHL: Polska

14,50 PLN

4,50 PLN

 

TABELA OPŁAT ZA DOSTAWĘ:  ZAGRANICA

DOSTAWA - KRAJ

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień do 600 PLN

KOSZT DOSTAWY

dla zamówień powyżej 600 PLN

Poczta Polska: Unia Europejska (Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Grenlandia, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Rumunia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Wielka Brytania,Węgry, Włochy)

60 PLN

GRATIS

Poczta Polska: Państwa spoza UE (Andora, Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Macedonia, Mołdawia, Serbia, Turcja, Ukraina)

80 PLN

GRATIS

Poczta Polska: Kanada i Rosja

80 PLN

GRATIS

Poczta Polska: Szwajcaria

60 PLN

GRATIS

Poczta Polska: Australia

100 PLN

GRATIS

Poczta Polska: Stany Zjednoczone

80 PLN

GRATIS


 

2. Towar wysyłany jest na adres wskazany w formularzu zamówienia. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

3. Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Każda przesyłka jest objęta ubezpieczeniem od kradzieży lub uszkodzenia produktu.

4. Przesyłka dostarczona jest zgodnie z terminem podanym przy każdym towarze na stronach serwisu. Jest to orientacyjny czas dostawy (jeżeli produkt nie ma podanego terminu wysyłki, czas wysyłki jest określany na około 4 dni robocze). Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze).

5. Dla przedpłaconych dostaw na terenie Polski do wartości zamówienia doliczana jest opłata 10,00 zł za dostawę dla zamówień poniżej 200 PLN. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 200 PLN, tj. kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki. Doręczenia dokonuje firma kurierska DHL.

6. Dla dostaw za pobraniem na terenie Polski do wartości zamówienia doliczana jest opłata 14,50 zł za dostawę dla zamówień poniżej 200 PLN. Jeśli wartość zamówienia mieści się w przedziale od 200 do 350 PLN, Klient ponosi jedynie opłatę za pobranie w kwocie 4,50 zł. Doręczenia dokonuje firma kurierska DHL.

7. Dla dostaw poza teretorium Polski do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę dla zamówień poniżej kwoty 600 PLN. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 600 PLN, tj. kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki. Doręczenia dokonuje Poczta Polska.

8. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. Zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia towaru.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl. Projekt i wykonanie ConDesign.
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).